En iyi protein tozları

PROTEİN TOZLARINDA EN İYİ SEÇİM OLANAKLARI

Vücut geliştiricilerin hızlı bir şekilde vücutlarının şekil alması için ek takviyelere ihtiyaç duyarlar. Bu takviyeler protein tozlarıdır. Önünüze gelen her protein tozunu kullanmak size yaramaz Bu yüzden size en iyi beş protein tozunu öneriyoruz ve protein tozu kullanımından önce bunlara göz atmanız sizin için iyi olacaktır.

vücut geliştirmenize yardımcı olacak beş protein tozu şu şekilde sıralanabilir:

  1. Optimum Nutrition Gold: İlk sırada yer alan Optimum Nutrition Gold protein tozu tadı ve etkisi bakımından en çok tercih edilen bir protein tozudur. En iyi protein tozu olarak 2005,2006 ve 2007 yılında üst üste seçilen bir protein tozudur. Birçok sıvı içinde çözünüyor olması ile de istediğiniz bir içecek ile almanız mümkündür.
  2. BSN Syntha 6: Bu protein tozu sektörde satılan en kaliteli protein tozu olmayı başarmıştır. Süt proteini, whey protein konsantresi ve izolesi içermektedir. İçeriğinde bulunan maddeler ile emilimi hem kolay hem de kas gelişimine hızlı bir etki yapabilmektedir. Aynı zamanda içeriğinde diyet lifleri de bulunmaktadır.
  3. Dymatize ISO 100: Bu ürünün içeriğindeki protein miktarı piyasadaki diğer ürünlerden daha fazladır. Tamamen hidrolize olması ile de kana kolaylıkla karışabilmektedir. Spordan sonra içebileceğiniz tamamen saf bir protein içerme özelliğine sahiptir.
  4. Musclepharm Compat: Yumurta beyazı, kazein, combat, whey protein konsantresi ve izolesi içermektedir. Kaslara sekiz saat kadar protein desteği sağlamaktadır. İçerisinde fazla miktarda glutamin ve lösin de vardır. Sindirimin daha rahat gerçekleşebilmesi için enzimlerde bulundurmaktadır. Tadı leziz ve istenilen her sıvı ile alınabilir.
  5. Muscletech Phase 8: Kasları sekiz saat boyunca beslediğinden adı bu şekilde oluşmuştur. İçerisinde yağ, protein ve karbonhidrat bulundurmaktadır. Bu proteini yağ kilosu olmayanların kullanması daha doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca içerisinde BCAA ve glutamin bulunmaktadır. Aynı zamanda içerisinde kazein, süt proteini konsantresi, whet protein konsantresi, whey protein izolesi ve whey izolesi hidrolize şekilde bulunmaktadır.

Protein tozu kullanırken sağlığınıza katkıda bulunacak ve kaslarınızın protein desteğiniz sağlayacak güvenilir protein tozlarını seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

iyi protein tozu

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>